Logg på

Kontakt

Kontaktinfo Rus og vold



Kontaktinformasjon for innspill til nettsiden www.rusogvold.no

Trond Ola Tilseth
trond.ola.tilseth@stolav.no

Kontaktinformasjon til det enkelte senter:


​KORUS MIDT 


Lars Arne Ranheim
Telefon: 473 94 242
E-post: Lars.Arne.Ranheim@stolav.no


​RVTS MIDT

Christine Riseth Kvello 
Telefon: 926 06 096
E-post:christine.riseth.kvello@stolav.no


​KORUS VEST STAVANGER

Tore Berge
Telefon: 476 16 099
E-post: Tore.berge@rogaland-asenter.no


RVTS VEST​

Telefon: 55 97 66 95
E-post: rvts@helse-bergen.no


KORUS VEST BERGEN

Randi Kristine Abrahamsen
Telefon: 55 97 01 00 
E-post: raab@helse-bergen.no


KORUS SØR

Asle Bentsen
Telefon: 916 97 561
E-post: asle.bentsen@korus-sor.no


RVTS SØR

Telefon: 22 58 60 00
E-post: post@rvtssor.no


KORUS OSLO

Mirna Aleric
Telefon: 932 67 966 
E-post: mirna.aleric@vel.oslo.kommune.no

KORUS ØST

Lise Hellum-Håkestad (482 11 834)
Trude Vestli  (913 08 352)
E-post: kompetansesenteret@sykehuset-innlandet.no


​RVTS ØST

Telefon: 22 58 60 00
E-post: post@rvtsost.no


​KORUS NORD

Telefon: 76 96 73 10
E-post: post@korusnord.no


RVTS NORD​

Telefon:  77 75 43 80
E-post:rvts@unn.no 


 

 Gjenbruk av katalogelement

15. september 2020
8
7. september 2022
Nei
Innholdsside
Kontakt
Kontakt