Sign In

Kontakt

Logo kompetanseutvikling rus og vold

Kontaktinformasjon for innspill til nettsiden www.rusogvold.no

Trond Ola Tilseth
trond.ola.tilseth@stolav.no

Kontaktinformasjon til det enkelte senter:


​KORUS MIDT 


Lars Arne Ranheim
Telefon: 473 94 242
E-post: Lars.Arne.Ranheim@stolav.no


​RVTS MIDT

Christine Riseth Kvello 
Telefon: 926 06 096
E-post:christine.riseth.kvello@stolav.no


​KORUS VEST STAVANGER

Marte Kristin Helle
Telefon:  99494423
E-post: marte.kristin.helle@rogaland-asenter.no


RVTS VEST​

Telefon: 55 97 66 95
E-post: rvts@helse-bergen.no


KORUS BERGEN

Beate Kryvi
Telefon: 95458636
E-post: bjkr@helse-bergen.no


KORUS SØR

Asle Bentsen
Telefon: 916 97 561
E-post: asle.bentsen@korus-sor.no


RVTS SØR

Telefon: 22 58 60 00
E-post: post@rvtssor.no


KORUS OSLO

Nina Langmyr
Telefon: 97043085
E-post: nina.langmyr@vel.oslo.kommune.no

KORUS ØST

Lise Hellum-Håkestad (482 11 834)
Trude Vestli  (913 08 352)
E-post: kompetansesenteret@sykehuset-innlandet.no


​RVTS ØST

Sveinung Odland
Telefon: 986 53 571
E-post: sveinung.odland@rvtsost.no


​KORUS NORD

Telefon: 76 96 73 10
E-post: post@korusnord.no


RVTS NORD​

Telefon:  77 75 43 80
E-post:rvts@unn.no 

​​



​​​​​​​​

 

 Gjenbruk av katalogelement

Tuesday, December 5, 2023
70
Tuesday, December 5, 2023
No
Innholdsside
Kontakt
Kontakt